Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Időterv
Nevezési lista
Büntetések
Eredmények
Információk
Kazár RS - MARB futam
Kazár-Vizslás/2 8.1 km
                 
Szakasz eredmény
Összetett eredmény
#
Versenyző - Navigátor
rajtszám, autó
 
Kategória
Idő
Különbség
Átlag
km/h
1 Molnár Ferenc - Czinege László
#3, Lada VFTS
MARB
00:03:56.0
123.56
2 Fenyvesi Gábor - Vass László
#7, Lada 2107
MARB
00:03:58.5
+00:02.5
+00:02.5
122.26
1.3
3 Lopatovszki Ottó - Radvánszky Gábor
#1, Lada VFTS
MARB
00:03:59.4
+00:03.4
+00:00.9
121.8
0.46
4 Ifj. Kerék György - Tóth Tamás
#P3, Lada VFTS
Licenszes
00:04:03.4
+00:07.4
+00:04
119.8
2
5 Ozibiusz Roland - Mácsai Martin
#30, Lada 2101
MARB
00:04:14.7
+00:18.7
+00:11.3
114.49
5.31
6 Jobbágy Krisztián - Gergely Zoltán
#P5, Lada VFTS
Licenszes
00:04:30.5
+00:34.5
+00:15.8
107.8
6.69
7 Bencs Zoltán - Bencs Gábor
#P6, Skoda Felicia
Licenszes
00:04:32.1
+00:36.1
+00:01.6
107.17
0.63
8 Lehoczki Péter - Káré Gergő
#48, Lada 2101
MARB
00:04:48.4
+00:52.4
+00:16.3
101.11
6.06
9 Belme Attila - Katona Miklós
#47, Lada 2107
MARB
00:04:59.1
+01:03.1
+00:10.7
97.49
3.62
10 Orbán Gyula - Orbán Balázs
#46, Lada 2105
MARB
00:06:07.8
+02:11.8
+01:08.7
79.28
18.21
             
#
Versenyző - Navigátor
rajtszám, autó
 
Kategória
Idő
Különbség
Átlag
km/h
1
11.
Fenyvesi Gábor - Vass László
#7, Lada 2107
MARB
00:08:10.6
59.44
2
18.
Lopatovszki Ottó - Radvánszky Gábor
#1, Lada VFTS
MARB
00:08:21.9
+00:11.3
+00:11.3
58.1
1.34
3
21.
Ifj. Kerék György - Tóth Tamás
#P3, Lada VFTS
Licenszes
00:08:27.8
+00:17.2
+00:05.9
57.42
0.68
4
39.
Ozibiusz Roland - Mácsai Martin
#30, Lada 2101
MARB
00:08:54.7
+00:44.1
+00:26.9
54.54
2.88
5
13.
Molnár Ferenc - Czinege László
#3, Lada VFTS
MARB
00:08:9.1
+-1:58.5
+-1:14.4
59.62
-5.08
6
42.
Jobbágy Krisztián - Gergely Zoltán
#P5, Lada VFTS
Licenszes
00:09:13.5
+01:02.9
+01:04.4
52.68
6.94
7
49.
Bencs Zoltán - Bencs Gábor
#P6, Skoda Felicia
Licenszes
00:09:22.8
+01:12.2
+00:09.3
51.81
0.87
8
68.
Lehoczki Péter - Káré Gergő
#48, Lada 2101
MARB
00:09:56.2
+01:45.6
+00:33.4
48.91
2.9
9
62.
Belme Attila - Katona Miklós
#47, Lada 2107
MARB
00:10:20.6
+02:10
+00:24.4
46.99
1.92
10
65.
Orbán Gyula - Orbán Balázs
#46, Lada 2105
MARB
00:11:45.0
+03:34.4
+01:24.4
41.36
5.63
             
   
Kiesett versenyzők
No. Versenyző - Navigátor
Csapat
  Autó Kategória Kiesés oka
   
Büntetések
No. Versenyző - Navigátor
Csapat
  Autó Kategória Büntetés Büntetés oka
10 Kocsomba Károly - Meggyes Zsolt
Mitsubishi Lancer EVO IX Sprint 00:5.0
12 Dicső Péter - Madár Tibor
Mitsubishi Lancer EVO VI Sprint 00:5.0
18 Gecs Máté - Dorkó András
BMW E36 Sprint 00:5.0
25 Szaniszló Mátyás - Szaniszló Attila
Honda Civic Type-R 00:5.0
29 Csibrák Zoltán - Csibrák Csaba
Lada 2107 MARB 00:20.0
37 Szalontai Attila - Sarkadi Csaba
Lada 21053 MARB 00:10.0
56 Kollár Csaba - Fazekas Péter
Lada 2107 MARB 00:5.0
                 
Információk
Copyright © 2014 készítette Viszo Design. Minden jog fenntartva!