Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Időterv
Nevezési lista
Büntetések
Eredmények
Információk
Kazár RS - MARB futam
Vizslás-Kazár/1 8.1 km
                 
Szakasz eredmény
Összetett eredmény
#
Versenyző - Navigátor
rajtszám, autó
 
Kategória
Idő
Különbség
Átlag
km/h
1 Fenyvesi Gábor - Vass László
#7, Lada 2107
MARB
00:04:12.1
115.67
2 Molnár Ferenc - Czinege László
#3, Lada VFTS
MARB
00:04:13.1
+00:01
+00:01
115.21
0.46
3 Lopatovszki Ottó - Radvánszky Gábor
#1, Lada VFTS
MARB
00:04:22.5
+00:10.4
+00:09.4
111.09
4.12
4 Ifj. Kerék György - Tóth Tamás
#P3, Lada VFTS
Licenszes
00:04:24.4
+00:12.3
+00:01.9
110.29
0.8
5 Ozibiusz Roland - Mácsai Martin
#30, Lada 2101
MARB
00:04:40.0
+00:27.9
+00:15.6
104.14
6.15
6 Jobbágy Krisztián - Gergely Zoltán
#P5, Lada VFTS
Licenszes
00:04:43.0
+00:30.9
+00:03
103.04
1.1
7 Bencs Zoltán - Bencs Gábor
#P6, Skoda Felicia
Licenszes
00:04:50.7
+00:38.6
+00:07.7
100.31
2.73
8 Lehoczki Péter - Káré Gergő
#48, Lada 2101
MARB
00:05:07.8
+00:55.7
+00:17.1
94.74
5.57
9 Belme Attila - Katona Miklós
#47, Lada 2107
MARB
00:05:21.5
+01:09.4
+00:13.7
90.7
4.04
10 Orbán Gyula - Orbán Balázs
#46, Lada 2105
MARB
00:05:37.2
+01:25.1
+00:15.7
86.48
4.22
             
#
Versenyző - Navigátor
rajtszám, autó
 
Kategória
Idő
Különbség
Átlag
km/h
1
Fenyvesi Gábor - Vass László
#7, Lada 2107
MARB
00:04:12.1
115.67
2
Molnár Ferenc - Czinege László
#3, Lada VFTS
MARB
00:04:13.1
+00:01
+00:01
115.21
0.46
3
Lopatovszki Ottó - Radvánszky Gábor
#1, Lada VFTS
MARB
00:04:22.5
+00:10.4
+00:09.4
111.09
4.12
4
Ifj. Kerék György - Tóth Tamás
#P3, Lada VFTS
Licenszes
00:04:24.4
+00:12.3
+00:01.9
110.29
0.8
5
Ozibiusz Roland - Mácsai Martin
#30, Lada 2101
MARB
00:04:40.0
+00:27.9
+00:15.6
104.14
6.15
6
Jobbágy Krisztián - Gergely Zoltán
#P5, Lada VFTS
Licenszes
00:04:43.0
+00:30.9
+00:03
103.04
1.1
7
Bencs Zoltán - Bencs Gábor
#P6, Skoda Felicia
Licenszes
00:04:50.7
+00:38.6
+00:07.7
100.31
2.73
8
Belme Attila - Katona Miklós
#47, Lada 2107
MARB
00:05:21.5
+01:09.4
+00:30.8
90.7
9.61
9
Orbán Gyula - Orbán Balázs
#46, Lada 2105
MARB
00:05:37.2
+01:25.1
+00:15.7
86.48
4.22
10
Lehoczki Péter - Káré Gergő
#48, Lada 2101
MARB
00:05:7.8
+00:55.7
+-1:30.6
94.74
-8.26
             
   
Kiesett versenyzők
No. Versenyző - Navigátor
Csapat
  Autó Kategória Kiesés oka
   
Büntetések
No. Versenyző - Navigátor
Csapat
  Autó Kategória Büntetés Büntetés oka
15 Csépe Gábor - Tóth Szabolcs
Lada VFTS MARB 00:5.0
32 Vincze Dániel - Vincze Zsolt
Lada 2107 MARB 00:5.0
35 Demjén Martin - Bíró Péter
Lada 2107 MARB 00:5.0
37 Szalontai Attila - Sarkadi Csaba
Lada 21053 MARB 00:5.0
38 Horváth Géza - Juhász Lóránt
Lada 2107 MARB 00:5.0
43 Pál Ákos - Szántó Andris
Lada 2107 MARB 00:5.0
54 Kern István - Hegyi Gergely
Suzuki Swift Gti MARB 00:10.0
58 Strider Zoltán - Koch Péter
Trabant 601S MARB 00:5.0
P4 Csomós Miklós - Nagy Attila
Opel Corsa Licenszes 00:15.0
P7 Varga István - Báron Tamás
Opel Astra GSI Licenszes 00:10.0
                 
Információk
Copyright © 2014 készítette Viszo Design. Minden jog fenntartva!