Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Időterv
Nevezési lista
Büntetések
Eredmények
Információk
           
No.
Versenyző
Navigátor
Csapat
Autó
Csoport
Kategória
Kupa
1
Gerencsér Tibor Gerencsér Bernadett
Ford Escort Cosworth
2
Világi Tamás Veszprémi Roland
Audi Quattro S1
3
Nagy László Kozma Péter
BMW E36
4
Deák Szabolcs Deák Henrietta
Volkswagen Bogár
5
Kiss Róbert Ifj. Kiss Róbert
Lada VFTS
6
Bendegúz Geriszon
Lada 2101
7
Szabó Attila Udzelli Bettina
Lada 2107
8
Lopatovszki Ottó Radvánszky Gábor
Lada VFTS MARB Lada Kupa extra
9
Határ István Szöllős Róbert
Peugeot 306 S16 MARB
10
Molnár Ferenc Czinege László
Lada VFTS MARB Lada Kupa extra
11
Simák Tamás Fodor Gábor
Lada VFTS MARB Lada Kupa
12
Határ Attila Losonczi Csaba
Peugeot 306 S16 MARB
13
Galuska Szabolcs Várfalvi Gábor
Lada 2107 MARB Lada Kupa
14
Fenyvesi Gábor Vass László
Lada 2107 MARB Lada Kupa extra
15
Riskó Dániel Lászka Alex
Toyota Corolla MARB
16
Csomós János Kandrák Csaba
Opel Astra MARB
17
Kocsomba Károly Meggyes Zsolt
Mitsubishi Lancer EVO IX Sprint
18
Móricz József Móricz Gergely
Mitsubishi Lancer EVO VIII Sprint
19
Dicső Péter Madár Tibor
Mitsubishi Lancer EVO VI Sprint
20
Tóth Gábor Turza Zsolt
Mitsubishi Lancer EVO VI Sprint
21
Csépe Gábor Tóth Szabolcs
Lada VFTS MARB Lada Kupa
22
Labát Ákos Bozlék Dániel
BMW 325i Sprint BMW Kupa
23
Veres György Péli Tibor
BMW E30 Sprint BMW Kupa
24
Gecs Máté Dorkó András
BMW E36 Sprint BMW Kupa
25
Gyenes Attila Kiss Norbert
BMW E36 325i Sprint BMW Kupa
26
Winkler András Poór Zsolt
BMW 325i Sprint BMW Kupa
27
Kerekes Zsolt Maiczen Ákos
BMW E46 Sprint BMW Kupa
28
Fodor László Barcsák Péter
BMW E36 325i Coupe Sprint
29
Kovács Zsolt Kormány Norbert
Volkswagen Golf Tdi GTI Sprint
30
Szlatincsán Balázs Hajnovics Gábor
BMW 318i Sprint BMW Kupa
31
Szaniszló Mátyás Szaniszló Attila
Honda Civic Type-R
32
Malter Röhl Kovács Tibi
Lada 2101 MARB Lada Kupa
33
Vincze Dániel Vincze Zsolt
Lada 2107 MARB Lada Kupa
34
Mihályi Zsolt Faragó Henrik
Lada 2105 MARB Lada Kupa
35
Jaczenkó Bence Jaczenkó Gyula
Peugeot 106 S16 MARB
36
Demjén Martin Bíró Péter
Lada 2107 MARB Lada Kupa
37
Tajti Bence Bencsik Attila
Lada 2107 MARB Lada Kupa
38
Szalontai Attila Sarkadi Csaba
Lada 21053 MARB Lada Kupa
39
Horváth Géza Juhász Lóránt
Lada 2107 MARB Lada Kupa
40
Tóth Tibor Tóth László
Opel Astra MARB
41
Ormosi Attila Kisbali Gábor
Lada VFTS MARB Lada Kupa
42
Geng Ferenc Geng Bence
Opel Corsa A MARB
43
Bocsi Péter Csató Roland
Lada 2101 MARB Lada Kupa
44
Pál Ákos Szántó Andris
Lada 2107 MARB Lada Kupa
45
Simon György Simon Tímea
Lada 21074 MARB Lada Kupa
46
Berecz Róbert Vitai Krisztián
Honda Civic MARB
47
Orbán Gyula Orbán Balázs
Lada 2105 MARB Lada Kupa extra
48
Belme Attila Katona Miklós
Lada 2107 MARB Lada Kupa extra
49
Lehoczki Péter Káré Gergő
Lada 2101 MARB Lada Kupa extra
50
Szlatincsán Gergő Fenyvesi Péter
Lada 2105 MARB
51
Magyar Attila Ifj. Magyar Attila
Lada Samara 1300 RS MARB Lada Kupa extra
52
Szarvas Balázs Vadászi Krisztián
Suzuki Swift Gti MARB
53
Mazgon Róbert Kovács Tamás
Toyota Yaris MARB
54
Kern István Hegyi Gergely
Suzuki Swift Gti MARB
55
Domokos Attila Kovács Csaba
Suzuki Suzuki Swift MARB
56
Kollár Csaba Fazekas Péter
Lada 2107 MARB Lada Kupa
57
Laskai István Szálas Tímea
Chevrolet Matiz SR EVO III. MARB
58
Strider Zoltán Koch Péter
Trabant 601S MARB
59
Vincze Márton Réti Balázs
Mitsubishi Lancer EVO Licenszes
60
Oroszki Tamás Bárdos Péter
BMW E36 Licenszes BMW Kupa
61
Ifj. Kerék György Tóth Tamás
Lada VFTS Licenszes Lada Kupa extra
62
Csomós Miklós Nagy Attila
Opel Corsa Licenszes
63
Jobbágy Krisztián Gergely Zoltán
Lada VFTS Licenszes Lada Kupa extra
64
Bencs Zoltán Bencs Gábor
Skoda Felicia Licenszes Lada Kupa extra
65
Varga István Báron Tamás
Opel Astra GSI Licenszes
66
Ivony Csaba Kreicsi Bálint
BMW Compact 318 IS Z
67
Berecz Gábor Szekeres László
Honda Civic MARB
68
Jakab Tamás Bata Zsolt
Lada 2101 MARB
69
Győrfi Gábor Czippán Béla
Peugeot 205 Gti MARB
70
Csibrák Zoltán Csibrák Csaba
Lada 2107 MARB Lada Kupa
71
Ozibiusz Roland Mácsai Martin
Lada 2101 MARB Lada Kupa extra
72
Izsó Béla Hársi Tamás
Skoda 180 MARB
73
Tompa Márk Elek Péter
Opel Opel Corsa A MARB
74
Riskó Dániel Biró Péter
Toyota Corolla MARB
75
Bíró Gergő Bíró Balázs
Opel Astra GSi MARB
76
Magyar Attila Ifj. Magyar Attila
Lada Samara 1.3 RS MARB
77
Farkas Roland Kovács Tibor
Lada 2101 MARB Lada Kupa
78
Domokos Attila Kovács Csaba
Suzuki Swift MARB
79
Oroszki Tamás Juhász László
BMW E36 325i MARB BMW Kupa
80
Gyenes Attila Kiss Norbert
BMW 325i MARB BMW Kupa
81
Ifj. Fogarasi Attila Tolóczkó Péter
Honda Civic Type-R MARB
82
Szaniszló Mátyás Szaniszló Attila
Honda Civic MARB
83
Jakab Tamás Bata Zsolt
VAZ 2101 MARB
84
Czakó Zsolt Máté Zoltán
Lada 2101 MARB Lada Kupa extra
85
Kiss Imre Tibor Bíró Attila
Volkswagen Golf MARB
86
Németh Árpád Csányi Zsuzsanna
BMW E30 320i MARB BMW Kupa
87
Siska János Horváth Dezső
BMW 320i MARB BMW Kupa
88
Rigó Béla Bozsó János
Opel Kadett MARB
89
Jobbágy Krisztián Egerszegi Noémi
Lada VFTS MARB Lada Kupa extra
90
Krizsán Péter Baranyi Tibor
Lada 2107 MARB Lada Kupa extra
                 
Copyright © 2014 készítette Viszo Design. Minden jog fenntartva!